Hakkımızda

SİLVERPARK ,  saat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında ceşitli saat markaların pazarlaması ile ilgilenilmiştir. COLORİ WATCH yetkili distribütör ve satıcısı haline dönüşüp,müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla da online satış platformları oluşturmuştur.

Günümüzde SİLVERPARK satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir.Kuruluşundan günümüze SİLVERPARK , şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Satışını yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

SİLVERPARK model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. SİLVERPARK, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

SİLVERPARK